Darujte svojim blízkym zdravie

Darčekové poukážky a permanentky.

Darčeková poukážka Kúpeľov Trenčianske Teplice, a.s. môže byť skvelým darčekom pre Vašich blízkych, priateľov, obchodných partnerov alebo ako vhodná forma ocenenia Vašich zamestnancov.

Vyberte si z našej ponuky darčekových poukážok na procedúry, vstupy do bazénov, obľúbené balíčky procedúr, či zvýhodnené permanentky.
Zobraziť ponuku darčekových poukážok a permanentiek.

Najlepšie tipy na relaxačné a liečebné pobyty

Darujte svojim blízkym niektorý z výnimočných relaxačných pobytov
v našich tradičných Kúpeľoch Trenčianske Teplice.

V pestrej ponuke nájdete to pravé povzbudenie a oddych pre rodičov, starých rodičov či partnera.

Darčeková poukážka
Darčeková poukážka pobyt
Dr. Osteofit

Dr.Senior alebo Dr.Osteofit

Pre rodičov alebo starých rodičov
Príjemný relaxačno-liečebný program Dr. Senior v Kúpeľoch Trenčianske Teplice je zameraný na jednoduché cvičenie a wellness procedúry. Šesť alebo viac dní v Kúpeľoch pomôže osvojiť si pravidelnú relaxáciu a pohyb, ktoré prispievajú k prevencii bolestí, ochorení pohybového aparátu a pomáhajú zvládať stres. Ak už vašich rodičov či starých rodičov občas potrápi boľavý chrbát či nohy, potešte ich na Vianoce liečebno-relaxačnými pobytmi v Kúpeľoch Trenčianske Teplice.
Špeciálny program Dr.Osteofit je vhodný ako prevencia proti ochoreniam pohybového aparátu a tiež pri osteoporóze. Procedúry a cvičenia pozitívne ovplyvňujú svaly, zlepšujú koordináciu pohybov, zvyšujú kondíciu a obratnosť. Pobyt trvá minimálne 10 dní, aby došlo k osvojeniu si návykov a naštartovaniu dlhodobých zmien v stravovaní a fyzickej aktivite.

Relax

Relax alebo Dr.Medical Wellness

Drahej mamičke
Dajte tento rok milovanej mamičke pocítiť, že si zaslúži niečo extra. Štvordňový pobyt Relax v Kúpeľoch Trenčianske Teplice je určený na elimináciu každodenného stresu, intenzívny oddych a prílev energie. Vďaka liečebno-relaxačnému programu, zostavenému z termálneho a perličkového kúpeľa, masáže, rašelinového zábalu, relaxačného cvičenia či vírivky, sa bude cítiť ako v bavlnke.
Sedemdňový pobyt Dr. Medical Wellness v sebe spája to najlepšie z relaxačných a liečebných procedúr. Regeneráciu tela i duše zabezpečia špeciálne kúpele, masáž lávovými kameňmi i klasická masáž, Kneippove procedúry alebo vírivka. Novú energiu dodá cvičenie a plávanie. K dispozícii je tiež lekár, ktorý pri vstupnom vyšetrení odporučí ideálne riešenie pre prípadný zdravotný problém.

Prameň Teplíc

Prameň Teplíc alebo Dr.Klasik

Pre všetkých, ktorí hľadajú zdravý oddych
Novinkou v portfóliu pobytov Kúpeľov Trenčianske Teplice je Prameň Teplíc. Bol vytvorený podľa požiadaviek návštevníkov a plne rešpektuje individuálne potreby klientov. Jedinečný pobyt na 5 alebo viac nocí umožňuje zostaviť si vlastný program z liečebných a relaxačných procedúr. Samozrejmosťou je konzultácia s lekárom, ktorý odporučí ideálny program, rešpektujúci zdravotné a individuálne požiadavky klienta.
Ak hľadáte komplexný relaxačno-rekondičný pobyt, potom je presne pre vás určený Dr. Klasik. Odporúčaná dĺžka pobytu je minimálne 6 dní, počas ktorých absolvujete denne tri procedúry podľa vlastného výberu a odporúčania lekára. Bonusom je vírivka, cvičenie vo fitness centre a plávanie vo vnútornom bazéne. Týždeň v Kúpeľoch Trenčianske Teplice vám dodá pocit znovuzrodenia. Ideálny spôsob ako začať nový rok.

Bližšie informácie:
Tel.: 032/6514 000
e-mail: obchod@slktn.sk

 

 

 

Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa