Akcia „Kúpele v regióne“ Akcia Kúpele v regióne úspešne zavŕšila svoj 6. ročník

TLAČOVÁ SPRÁVA

Akcia Kúpele v regióne v Trenčianskych Tepliciach úspešne zavŕšila svoj 6. ročník

V Trenčianskych Tepliciach, 7. marec 2018

Stalo sa už tradíciou, že na prelome kalendárnych rokov majú možnosť obyvatelia trenčianskeho regiónu využiť výnimočné zľavy kúpeľov v Trenčianskych Tepliciach. Pritiahnuť „domácich“ do horúcich bazénov aj v chladnom zimnom období, takpovediac mimo sezóny, je filozofiou akcie „Kúpele v regióne“. Jej ďalší, v poradí už 6. ročník, prebiehal od 1. decembra 2017 do 28. februára 2018.

Počas troch mesiacov tak mohli návštevníci využiť všetky vnútorné termálne bazény Kúpeľov za polovičné ceny. Naviac počas celého obdobia bola opäť poskytnutá aj 30% zľava na vonkajší bazén Grand, ktorý je modrou dominantou teplického námestia.

„Kúpele v regióne“ sú úspešným a dlhodobým projektom, ktorý vďaka spolupráci vedenia mesta Trenčianske Teplice a Kúpeľov Trenčianske Teplice prehlbuje význam vzájomnej spolupráce. Tento rok sa do projektu zapojilo 61 miest a obcí Trenčianskeho kraja, pričom ho opätovne podporilo aj partnerské mesto Trenčianskych Teplíc - Vsetín.

Rekordná návštevnosť v počte 11.719 kúpeľných hostí potvrdila obľúbenosť akcie, keďže v porovnaní s minulým ročníkom ju využilo o takmer tisíc návštevníkov viac.

„Naše Kúpele priťahujú čoraz viac návštevníkov. Napriek vrtkavosti počasia tento rastúci trend opäť raz potvrdil, že stále máme čo ponúknuť nielen kúpeľným hosťom zo vzdialenejších častí Slovenska či zahraničia, ale aj domácim obyvateľom trenčianskeho regiónu. Teší ma, že Kúpele v regióne sú dnes jedným z našich TOP produktov zimného obdobia, ľudia si ho žiadajú sami, mestá a obce sú aktívne v propagácii. Verím, že ďalší ročník nebude výnimkou a  tradícia zostane zachovaná aj do budúcna,“ uviedol Michal Vojtáš, generálny riaditeľ spoločnosti Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

„Kúpele v regióne sú už osvedčenou aktivitou, ktorou sa každoročne snažíme nielen pridať finančný benefit pre obyvateľov, ktorým záleží na svojom zdraví, ale aj podporiť malých a stredných podnikateľov v meste mimo hlavnej sezóny. Verím, že tento úspešný projekt bude pokračovať aj budúci rok,“ doplnil primátor mesta Štefan Škultéty.

 
Váš e-mail: 
Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingVšeobecná zdravotná poisťovňaLe Cheque DejeunerSodexo