Akciu „Kúpele v regióne“ využilo opäť rekordné množstvo záujemcov

TLAČOVÁ SPRÁVA

V Trenčianskych Tepliciach, 7. marec 2017

Po troch mesiacoch priebehu ukončili Kúpele Trenčianske Teplice ďalší z ročníkov obľúbenej akcie „Kúpele v regióne“. Tá umožňuje obyvateľom okolitých miest a obcí využívať vybrané kúpeľné služby s atraktívnymi zľavami. Ako i po minulé roky, i tento rok akcia prilákala rekordný počet návštevníkov a otvorila brány kúpeľov ako stálym, tak aj novým klientom.

Akcia prebiehajúca od 1. decembra 2016 do 28. februára 2017 priniesla návštevníkom kúpeľov možnosť vychutnať si termálne bazény so zvýhodneným vstupným – za polovicu ceny. Súčasťou poskytovaných benefitov bola aj 30 % zľava na vstup do vonkajšieho bazéna Grand. Okrem toho dostal každý, kto si zakúpil vybranú procedúru, zľavovú poukážku na konzumné v teplických kaviarňach a reštauráciách.

„Kúpele v regióne“ sú úspešným projektom, ktorý vznikol z iniciatívy vedenia Trenčianskych Teplíc a ktorý spája spoločnosť Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. s mestom Trenčianske Teplice a ďalšími mestami a obcami regiónu. Tento rok sa zapojilo rekordných 64 miest a obcí Trenčianskeho kraja, čo je oproti vlaňajšku nárast o 18. Výnimočne sa do akcie zapojilo aj mesto Vsetín ako partnerské mesto Trenčianskych Teplíc.

S nárastom počtu participujúcich obcí súvisí i rekordná návštevnosť, ktorá potvrdila rastúci trend návštevnosti z minulosti. Akciu využilo 10 796 kúpeľných hostí, skoro o 400 viac ako vlani. Najviac záujemcov o kúpanie v teplických bazénoch bolo už tradične z Trenčína, nasledovali obyvatelia obcí mikroregiónu Teplička (Trenčianske Teplice, Trenčianska Teplá, Dolná Poruba a Omšenie) a obyvatelia Dubnice nad Váhom. Obyvatelia týchto troch oblastí tvorili spolu viac než 70% celkovej návštevnosti.

„Opätovný nárast návštevnosti i počtu zapojených obcí dokumentujú značný záujem verejnosti o tento produkt. Teší ma, že medziročne si k nám našlo cestu viac návštevníkov napriek výrazne chladnejšiemu januáru oproti minulému roku. Aj naďalej máme záujem o pokračovanie tejto akcie a veríme, že návštevníci Kúpeľom v regióne zachovajú priazeň aj v budúcnosti,“ uviedol Michal Vojtáš, generálny riaditeľ spoločnosti Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

„Teší ma rastúci záujem o akciu Kúpele v regióne. Nejde len o podporu pre kúpeľníctvo a zdravie obyvateľov v regióne, ale i pozitívne dopady na zamestnanosť a na malé a stredné podnikanie mimo obdobia hlavnej turistickej sezóny v meste Trenčianske Teplice. Projekt Kúpeľov v regióne považujeme za úspešný a budeme v ňom pokračovať i v budúcnosti,“ uviedol Štefan Škultéty, primátor mesta Trenčianske Teplice.

 
Váš e-mail: 
Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingVšeobecná zdravotná poisťovňaLe Cheque DejeunerSodexo