Jubilejný 10. ročník projektu „Kúpele v regióne“

TLAČOVÁ SPRÁVA

Už len posledné 4 týždne zostávajú do konca jubilejného 10. ročníka projektu Kúpele v regióne

V Trenčianskych Tepliciach, 1. február 2023

Termálny bazén Sina - Kúpele Trenčianske Teplice

Mimoriadny projekt, Kúpele v regióne, spája už 10.rok regióny Trenčianskeho kraja a dáva obyvateľom príležitosť dopriať si účinky našej unikátnej termálnej liečivej vody na vlastnom tele za mimoriadne výhodné ceny – za polovicu, bez nutnosti absolvovania niekoľkodňového kúpeľného pobytu u nás.

Obyvatelia partnerských miest/obcí majú v zimnom období, v termíne od 1.12.2022 do 28.2.2023, možnosť užiť si termálny liečivý kľudový kúpeľ so suchým zábalom v našich vnútorných bazénoch a urobiť tak niečo pre svoje zdravie. Naša termálna voda je unikátom medzi liečivými vodami s mimoriadnymi účinkami na pohybový aparát. Občania si kúpele môžu zakúpiť denne v kancelárii Predaja procedúr situovanej priamo v centre Kúpeľného námestia.

Tento projekt má už svoju tradíciu a je nesporne veľmi atraktívny, čoho dôkazom je aj každoročne sa zvyšujúci počet návštevníkov. Ako aj po minulé roky, projekt sa teší mimoriadnemu záujmu verejnosti. Zdravý oddych si tak môžu užiť aj obyvatelia, ktorí sa k nám bežne ako kúpeľní klienti nedostanú. Dokonca i počas komplikovaného covidového obdobia sa liečivé kúpele tešili veľkému záujmu.

Samotný projekt bol ocenený ako Top turistický produkt roka 2018.

Tohtoročný, jubilejný desiaty ročník prilákal za ostatných 9 rokov svojej existencie tisíce klientov, ktorým sme poskytli viac ako 85 tisíc liečivých kúpeľov v našich bazénoch.

Do 10.ročníka projektu sa do tejto chvíle zapojilo už 89 obcí a miest, s ktorými sme podpísali zmluvu o spolupráci a záujem o spoluprácu neustále pokračuje. Obyvatelia partnerských miest a obcí si zľavu môžu jednoducho uplatniť pri rezervácii kúpeľa na základe predloženia občianskeho preukazu. Mestá a obce o projekte svojich občanov informujú a Kúpele na svojej webovej stránke zverejňujú aktuálny zoznam zapojených partnerov.

Tento záujem nás mimoriadne teší a veríme, že i tento rok nás navštívi rekordné množstvo záujemcov a všetci si doprajú ten „pravý oddych v Pravých kúpeľoch“.

 

 

Trenčianske TepliceOOCR Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa