Obyvatelia regiónu do teplických bazénov opäť so zľavou

Akcia Kúpele v regióne

TLAČOVÁ SPRÁVA

Obyvatelia regiónu do teplických bazénov opäť so zľavou

V Trenčianskych Tepliciach, 10. október 2018

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. v spolupráci s Mestom Trenčianske Teplice už po siedmykrát prinášajú obľúbený projekt „Kúpele v regióne“, v rámci ktorého budú môcť obyvatelia trenčianskeho regiónu počas zimného obdobia využiť až 50% zľavy na vstupy do termálnych bazénov.
„Verím, že aj nadchádzajúci ročník za ostatné roky už úspešne etablovanej akcie Kúpele v regióne opäť nájde medzi obyvateľmi regiónu pozitívnu odozvu a prispeje k ich zdravému oddychu v našich kúpeľoch,“ hovorí Michal Vojtáš, generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice.
Akcia v termíne 01.12.-23.12.2018 a 02.01.-28.02.2019 ponúkne cenovo zvýhodnené vstupy do všetkých termálnych bazénov s liečivou vodou (50% zľava) a do vonkajšieho bazéna Grand (30% zľava), situované ho na kúpeľnom námestí priamo v centre Trenčianskych Teplíc.
Podľa iniciátora myšlienky Kúpele v regióne a primátora Trenčianskych Teplíc Štefana Škultétyho sa tento koncept v minulých rokoch osvedčil a je pre zúčastnené obce veľmi atraktívny. „Návštevnosť Trenčianskych Teplíc počas trvania Kúpeľov v regióne má z roka na rok stúpajúcu tendenciu a dúfam, že ani tento rok tomu nebude inak. Zároveň ma teší, že si k nám návštevníci nájdu cestu aj v ostatných mesiacoch. Verím, že aj vďaka množstvu kultúrnych podujatí, ktoré v spolupráci s partnermi pre nich organizujeme v rámci 4 ročných období kultúry a noblesy,“ uviedol.

 
Váš e-mail: 
Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingVšeobecná zdravotná poisťovňaLe Cheque DejeunerSodexo