Vianočné a silvestrovské pobyty

Každý rok ponúkame vianočné a silvestrovské pobyty relaxačného charakteru, vhodné pre všetkých, ktorí chcú stráviť vianočné sviatky a Silvester v príjemnom prostredí našich Pravých kúpeľov.

E-Shop

Vybrané pobyty Vianoce a Silvester si môžete kúpiť online cez náš eShop
Kúpiť online

Vianočné pobyty 2022 v kúpeľoch

Ponuka pobytov Vianoce 2022/2023

Zažite najkrajšie zimné sviatky netradične, v našich pravých liečivých kúpeľoch, s ubytovaním priamo v centre kúpeľného mestečka na pešej zóne.
Náš najkomfortnejší Hotel Krym ponúka dostupnosť procedúr, lekárske vyšetrenie a stravovanie v rámci hotela.
Je priamo prepojený s hotelom Slovakia, kde bude k dispozícii počas sviatkov nové wellness-medicínske centrum WellMed, s moderným bazénovým a saunovým svetom.

Cenník pobytov

Silvestrovské pobyty 2022

Ponuka pobytov Silvester 2022/2023

Rozlúčte s rokom 2022 počas silvestrovského pobytu u nás.
Užite si relax počas posledných dní tohto roku v najliečivejšej vode pre pohybový aparát na Slovensku. Náš najväčší hotel Krym a novozrekonštruovaný hotel Slovakia sa nachádzajú v centre mestečka Trenčianske Teplice priamo na pešej zóne.

Tento rok sa môžete tešiť aj na naše novovybudované wellnesovo-medicínske centrum WellMed, s moderným bazénovým a saunovým svetom. Relaxačný bazén, parné a suché sauny, tématické odpočivárne, tepidárium, zážitkové sprchy, vírivky a ponuka masáží potešia na ploche až 1000 m² všetkých milovníkov wellnessu.

Cenník pobytov

Info a rezervácie

Centrálne rezervačné číslo:  032/651 4000
E-mail : obchod@slktn.sk
Fax : 032/6552 960

 

 

Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa