Koronavírus - núdzové opatrenia

dňa 26.02.2021

Vážení klienti,

naše Kúpele sú i naďalej otvorené pre všetkých klientov (zdravotných poisťovní aj samoplatcov s výmenným lístkom od všeobecného lekára), ktorým poskytujeme kompletnú kúpeľnú a liečebnú starostlivosť v zmysle aktuálne platných vyhlášok a opatrení. Aktuálne je k dispozícii ubytovanie v kúpeľnom hoteli Krym a Pax.

V zmysle legislatívnych nariadení a aktuálne platného COVID automatu sa od 08.02.2021 každý novonastupujúci klient musí pri nástupe na pobyt preukázať negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 a to nie starším ako 7 dní, alebo dokladom o prekonaní ochorenia COVID-19 nie starším ako 3 mesiace, alebo dokladom o zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 aj druhou dávkou vakcíny a od tohto očkovanie uplynulo aspoň 14 dní.

Bez negatívneho výsledku testu, príp. dokladov o výnimke nástup na pobyt nie je možný.

V našich prevádzkach dôsledne dbáme na dodržiavanie všetkých preventívnych a hygienických opatrení vydaných ÚVZ s cieľom ochrániť zdravie našich klientov - samozrejmosťou je dôsledná dezinfekcia všetkých priestorov, dodržiavanie odstupov, prekrytie horných dýchacích ciest (ako zamestnancov, tak aj klientov)rúškom alebo iným spôsobom, dezinfekčné zóny, zóna na prežehlenie rúška, meranie teploty, zníženie kapacity obsadenosti v prevádzkach pre regulovanie koncentrácie osôb počas poskytovania služieb klientom a zodpovedný prístup zamestnancov Kúpeľov.

Ďakujeme, že rešpektujete všetky prijaté opatrenia a odporúčania ohľadom ochrany zdravia klientov i zamestnancov našich Kúpeľov, aby sme vám i naďalej mohli poskytovať naše služby.

O prípadných zmenách budeme priebežne informovať.

Prajeme vám príjemný pobyt v našich Kúpeľoch.

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s

 

 

Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa