Koronavírus - núdzové opatrenia

dňa 20.09.2021

Od 20.9.2021 je okres Trenčín podľa Covid automatu v 1. stupni ohrozenia
(červený okres). Dôležité opatrenia:

  • povinný je respirátor v interiéri a rúško v exteriéri pri vzdialenosti do 2m
  • vstup do bazéna Grand a Wellnessu bude len pre ubytovaných hostí

Vážení klienti,

naše Kúpele sú otvorené pre klientov v režime "OTP" (zdravotných poisťovní aj samoplatcov), ktorým poskytujeme kompletnú kúpeľnú a liečebnú starostlivosť v zmysle aktuálne platných vyhlášok a opatrení.

Vysvetlenie pojmu "OTP":
O - osoba plne očkovaná
T - osoba s negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 (RT-PCR, Lamp test - 72 hod., AG test - 48 hod.)
P - osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 (max. pred 180 dňami)

Prevádzkovateľ zariadenia je oprávnený požadovať od osoby vstupujúcej do vnútorných alebo vonkajších priestorov prevádzky predloženie príslušného dokladu, ktorý preukazuje niektorú z vyššie uvedených skutočností. Do tohoto dokladu je prevádzkovateľ oprávnený nahliadnuť.

V našich prevádzkach dôsledne dbáme na dodržiavanie všetkých preventívnych a hygienických opatrení vydaných ÚVZ s cieľom ochrániť zdravie našich klientov - samozrejmosťou je dôsledná dezinfekcia všetkých priestorov, dodržiavanie odstupov, prekrytie horných dýchacích ciest (ako zamestnancov, tak aj klientov) rúškom alebo iným spôsobom v zmysle platných výnimiek, dezinfekčné zóny, zóna na prežehlenie rúška, meranie teploty, zníženie kapacity obsadenosti v prevádzkach pre regulovanie koncentrácie osôb počas poskytovania služieb klientom a zodpovedný prístup zamestnancov Kúpeľov.

Ďakujeme, že rešpektujete všetky prijaté opatrenia a odporúčania ohľadom ochrany zdravia klientov i zamestnancov našich Kúpeľov, aby sme vám i naďalej mohli poskytovať naše služby.

O prípadných zmenách budeme priebežne informovať.

Prajeme vám príjemný pobyt v našich Kúpeľoch.

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s

 

 

Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa