Press zóna

Tlačové správy

Dominanta Trenčianskych Teplíc čoskoro minulosťou.
(Trenčianske Teplice, 24.10.2023)
Spoločnosť Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. začne 25.10.2023 s postupným odstraňovaním 80m vysokého komína v širšom centre Trenčianskych Teplíc.

Projekt „Kúpele v regióne“ vstupuje do druhej dekády.
(Trenčianske Teplice, 17.10.2023)
Zimné obdobie sa v našom regióne už neodmysliteľne spája s projektom Kúpeľov Trenčianske Teplice „Kúpele v regióne“. Úspešne etablovaný projekt už 10 rokov spája obce nášho kraja a teší sa mimoriadnej obľube, o čom svedčí jeho každoročne sa zvyšujúca návštevnosť. Občania partnerských miest a obcí môžu využívať vstupy do termálnych liečivých bazénov Kúpeľov za zvýhodnené ceny.

Festival Hudobné leto v Trenčianskych Tepliciach je úspešne otvorený.
(Trenčianske Teplice, 14.07.2023)
Počas leta nás čakajú ďalšie výnimočné kultúrne podujatia. 77. ročník festivalu Hudobné leto otvoril svoje brány všetkým milovníkom kultúry a skvelej hudby symbolického 7. júla.

Do Trenčianskych Teplíc prichádza 77. ročník Hudobného leta
(Trenčianske Teplice, 29.06.2023)
Leto v Trenčianskych Tepliciach bude opäť plné známych tvári! 77.ročník festivalu Hudobné leto do kúpeľného mesta prinesie 9 podujatí, na ktorých sa predstaví Lenka Filipová, MODUS, SĽUK, Sima Magušinová a ďalší.

Už len posledné 4 týždne zostávajú do konca jubilejného 10. ročníka projektu Kúpele v regióne.
(Trenčianske Teplice, 01.02.2023)
Mimoriadny projekt, Kúpele v regióne, spája už 10.rok regióny Trenčianskeho kraja a dáva obyvateľom príležitosť dopriať si účinky našej unikátnej termálnej liečivej vody na vlastnom tele za mimoriadne výhodné ceny – za polovicu, bez nutnosti absolvovania niekoľkodňového kúpeľného pobytu u nás.

9. ročník obľúbeného projektu „Kúpele v regióne" opäť prilákal tisíce návštevníkov regiónu.
(Trenčianske Teplice, 10.03.2022)
Dňa 28. februára 2022 sme úspešne ukončili 9. ročník projektu “Kúpele v regióne”. Napriek pretrvávajúcim protipandemickým opatreniam bol aj tento ročník opäť úspešný, keďže sa zapojilo až 61 miest a obcí.

Festival Hudobné leto Trenčianske Teplice na suvenírovej bankovke.
(Trenčianske Teplice, 17.06.2020)
Odkedy sa dnes už 5-ročný koncept suvenírových bankoviek v roku 2018 rozšíril z Francúzska aj na Slovensko, získava v našich končinách čoraz viac na popularite. Jeho hlavným zámerom je podpora turisticky atraktívnych destinácií a propagácia kultúrneho či prírodného dedičstva krajín Európy. Preto je namieste, aby na suvenírových bankovkách, zobrazujúcich o.i. významné kultúrne a historické pamiatky či udalosti, bola zaznamenaná aj viac ako 80-ročná história najstaršieho festivalu komornej hudby v strednej Európe, festivalu „Hudobné leto Trenčianske Teplice“.

Obyvatelia regiónu opäť navštevovali teplické bazény v rámci obľúbenej akcie ,,Kúpele v regióne“
(Trenčianske Teplice, 03.03.2020)
Kúpele Trenčianske Teplice už po ôsmy krát vyhodnotili úspešnosť obľúbeného projektu „Kúpele v regióne“, v rámci ktorého mohli obyvatelia trenčianskeho regiónu počas zimného obdobia využívaťaž 50% zľavy na vstupy do termálnych bazénov.

TOP turistický produkt 2018 „Kúpele v regióne" prilákal tisíce návštevníkov
(Trenčianske Teplice, 01.03.2019)
Siedmy ročník obľúbenej akcie spoločnosti Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. skončil aj tentoraz úspešne. Vďaka spolupráci s obcami a mestami trenčianskeho regiónu sa aj v zimnom období podarilo sprístupniť účinky jedinečnej liečivej vody rastúcemu počtu návštevníkom zo širokého okolia.

„Castellum“ v Trenčianskych Tepliciach sa pýši novou fasádou
(Trenčianske Teplice, 04.12.2018)
Kaštieľ Kúpeľov Trenčianske Teplice dostal nový šat. V bezprostrednej blízkosti vzácnych termálnych prameňov ho dal okolo roku 1740 podľa talianskych renesančných vzorov postaviť gróf Jozef Illesházy, ktorý ho v tej dobe sčasti sám využíval a sčasti prepožičiaval kúpeľným hosťom.

Tlačová správa. Obyvatelia regiónu do teplických bazénov opäť so zľavou
(Trenčianske Teplice, 10.10.2018)
Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. v spolupráci s Mestom Trenčianske Teplice už po siedmykrát prinášajú obľúbený projekt „Kúpele v regióne“, v rámci ktorého budú môcť obyvatelia trenčianskeho regiónu počas zimného obdobia využiť až 50% zľavy na vstupy do termálnych bazénov.

Tlačová správa. Historický Hammam na nulovej eurobankovke
(Trenčianske Teplice, 10.10.2018)
Skutočná lahôdka zavedie návštevníkov do jedných z najobľúbenejších kúpeľov na Slovensku. Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. sa rozhodla krásu svojho historického skvostu - odpočivárne Hammam, pri príležitosti 130. výročia jej výstavby, zvečniť vydaním vlastnej nulovej eurobankovky.

Tlačová správa. Akcia Kúpele v regióne v Trenčianskych Tepliciach úspešne zavŕšila svoj 6. ročník
(Trenčianske Teplice, 07.03.2018)
„Kúpele v regióne“ sú úspešným a dlhodobým projektom, ktorý vďaka spolupráci vedenia mesta Trenčianske Teplice a Kúpeľov Trenčianske Teplice prehlbuje význam vzájomnej spolupráce. Tento rok sa do projektu zapojilo 61 miest a obcí Trenčianskeho kraja, pričom ho opätovne podporilo aj partnerské mesto Trenčianskych Teplíc - Vsetín.

Tlačová správa. Projekt „Kúpele v regióne“ štartuje svoj 6. ročník
(Trenčianske Teplice, 23.11.2017)
Obyvatelia miest a obcí zapojených do projektu „Kúpele v regióne“ budú môcť už čoskoro využívať atraktívne zľavy na produkty Kúpeľov Trenčianske Teplice. 6. ročník akcie potrvá od 1. do 20. decembra 2017 a od 2. januára do 28. februára 2018.

Tlačová správa. Kúpeľný dom SINA v Trenčianskych Tepliciach s novou fasádou
(Trenčianske Teplice, 17.05.2017)
Historická fasáda obľúbeného kúpeľného domu SINA v Trenčianskych Tepliciach dostala (staro)nový šat. Podarilo sa zachrániť aj viac ako 3.000 reliéfnych prvkov.

Tlačová správa. Akciu „Kúpele v regióne“ využilo opäť rekordné množstvo záujemcov
(Trenčianske Teplice, 07.03.2017)
Ako i po minulé roky, i tento rok akcia prilákala rekordný počet návštevníkov a otvorila brány kúpeľov ako stálym, tak aj novým klientom.

Archív

Rebríček transparentnosti INEKO

Kúpele Trenčianske Teplice získali v prieskume inštitútu INEKO druhé miesto v rebríčku transparentnosti. (19.12.2014)
Zobraziť viac informácií »

Články

Ako zatočiť s osteoporózou
Mnohí z nás sa mylne nazdávajú, že osteoporóza je problém starších, čo, žiaľ, nie je pravda. Či strávite dôchodok v pohode alebo  o barlách, viete vo veľkej miere ovplyvniť už dnes.

Kúpele Trenčianske Teplice 2018

Prehľad najdôležitejších údajov v skratke »

 

 

Trenčianske TepliceOOCR Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa