Press zóna

Radi by sme sa s vami podelili o dôležité udalosti a aktuálne informácie zo života Kúpeľov.

Tlačové správy

Festival plný hviezd a hudobných prekvapení – 78. Hudobné leto po roku znova prichádza do Trenčianskych Teplíc
(Trenčianske Teplice, 20.6.2024)
Toto leto Kursalon v Trenčianskych Tepliciach opäť ožije prítomnosťou známych osobností! Festival Hudobné leto oslavuje svoj 78. ročník a prinesie 10 výnimočných podujatí. Tešiť sa môžete na vystúpenia Zublahodarne pôsobiacej najmä na pohybový aparát za zvýhodnených cenových podmienok.

Tradičný projekt „Kúpele v regióne“ úspešne napreduje aj vo svojej druhej dekáde.
(Trenčianske Teplice, 01.03.2024)
Kúpele Trenčianske Teplice úspešne zavŕšili ďalší ročník obľúbeného zimného projektu určeného obyvateľom Trenčianskeho regiónu. Projekt „Kúpele v regióne“ vo svojom už 11. ročníku umožnil obyvateľom Trenčianskeho kraja vychutnať si liečivé účinky miestnej termálnej vody, blahodarne pôsobiacej najmä na pohybový aparát za zvýhodnených cenových podmienok.

Dominanta Trenčianskych Teplíc čoskoro minulosťou.
(Trenčianske Teplice, 24.10.2023)
Spoločnosť Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. začne 25.10.2023 s postupným odstraňovaním 80m vysokého komína v širšom centre Trenčianskych Teplíc.

Projekt „Kúpele v regióne“ vstupuje do druhej dekády.
(Trenčianske Teplice, 17.10.2023)
Zimné obdobie sa v našom regióne už neodmysliteľne spája s projektom Kúpeľov Trenčianske Teplice „Kúpele v regióne“. Úspešne etablovaný projekt už 10 rokov spája obce nášho kraja a teší sa mimoriadnej obľube, o čom svedčí jeho každoročne sa zvyšujúca návštevnosť. Občania partnerských miest a obcí môžu využívať vstupy do termálnych liečivých bazénov Kúpeľov za zvýhodnené ceny.

Festival Hudobné leto v Trenčianskych Tepliciach je úspešne otvorený.
(Trenčianske Teplice, 14.07.2023)
Počas leta nás čakajú ďalšie výnimočné kultúrne podujatia. 77. ročník festivalu Hudobné leto otvoril svoje brány všetkým milovníkom kultúry a skvelej hudby symbolického 7. júla.

Do Trenčianskych Teplíc prichádza 77. ročník Hudobného leta
(Trenčianske Teplice, 29.06.2023)
Leto v Trenčianskych Tepliciach bude opäť plné známych tvári! 77.ročník festivalu Hudobné leto do kúpeľného mesta prinesie 9 podujatí, na ktorých sa predstaví Lenka Filipová, MODUS, SĽUK, Sima Magušinová a ďalší.

Už len posledné 4 týždne zostávajú do konca jubilejného 10. ročníka projektu Kúpele v regióne.
(Trenčianske Teplice, 01.02.2023)
Mimoriadny projekt, Kúpele v regióne, spája už 10.rok regióny Trenčianskeho kraja a dáva obyvateľom príležitosť dopriať si účinky našej unikátnej termálnej liečivej vody na vlastnom tele za mimoriadne výhodné ceny – za polovicu, bez nutnosti absolvovania niekoľkodňového kúpeľného pobytu u nás.

9. ročník obľúbeného projektu „Kúpele v regióne" opäť prilákal tisíce návštevníkov regiónu.
(Trenčianske Teplice, 10.03.2022)
Dňa 28. februára 2022 sme úspešne ukončili 9. ročník projektu “Kúpele v regióne”. Napriek pretrvávajúcim protipandemickým opatreniam bol aj tento ročník opäť úspešný, keďže sa zapojilo až 61 miest a obcí.

Archív

Rebríček transparentnosti INEKO

Kúpele Trenčianske Teplice získali v prieskume inštitútu INEKO druhé miesto v rebríčku transparentnosti. (19.12.2014)
Zobraziť viac informácií »

Články

Ako zatočiť s osteoporózou
Mnohí z nás sa mylne nazdávajú, že osteoporóza je problém starších, čo, žiaľ, nie je pravda. Či strávite dôchodok v pohode alebo  o barlách, viete vo veľkej miere ovplyvniť už dnes.

 

 

Trenčianske TepliceOOCR Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa