Press zóna

Tlačové správy

„Castellum“ v Trenčianskych Tepliciach sa pýši novou fasádou
(Trenčianske Teplice, 4.12.2018)
Kaštieľ Kúpeľov Trenčianske Teplice dostal nový šat. V bezprostrednej blízkosti vzácnych termálnych prameňov ho dal okolo roku 1740 podľa talianskych renesančných vzorov postaviť gróf Jozef Illesházy, ktorý ho v tej dobe sčasti sám využíval a sčasti prepožičiaval kúpeľným hosťom.

Tlačová správa. Obyvatelia regiónu do teplických bazénov opäť so zľavou
(Trenčianske Teplice, 10.10.2018)
Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. v spolupráci s Mestom Trenčianske Teplice už po siedmykrát prinášajú obľúbený projekt „Kúpele v regióne“, v rámci ktorého budú môcť obyvatelia trenčianskeho regiónu počas zimného obdobia využiť až 50% zľavy na vstupy do termálnych bazénov.

Tlačová správa. Historický Hammam na nulovej eurobankovke
(Trenčianske Teplice, 10.10.2018)
Skutočná lahôdka zavedie návštevníkov do jedných z najobľúbenejších kúpeľov na Slovensku. Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. sa rozhodla krásu svojho historického skvostu - odpočivárne Hammam, pri príležitosti 130. výročia jej výstavby, zvečniť vydaním vlastnej nulovej eurobankovky.

Tlačová správa. Akcia Kúpele v regióne v Trenčianskych Tepliciach úspešne zavŕšila svoj 6. ročník
(Trenčianske Teplice, 07.03.2018)
„Kúpele v regióne“ sú úspešným a dlhodobým projektom, ktorý vďaka spolupráci vedenia mesta Trenčianske Teplice a Kúpeľov Trenčianske Teplice prehlbuje význam vzájomnej spolupráce. Tento rok sa do projektu zapojilo 61 miest a obcí Trenčianskeho kraja, pričom ho opätovne podporilo aj partnerské mesto Trenčianskych Teplíc - Vsetín.

Tlačová správa. Projekt „Kúpele v regióne“ štartuje svoj 6. ročník
(Trenčianske Teplice, 23.11.2017)
Obyvatelia miest a obcí zapojených do projektu „Kúpele v regióne“ budú môcť už čoskoro využívať atraktívne zľavy na produkty Kúpeľov Trenčianske Teplice. 6. ročník akcie potrvá od 1. do 20. decembra 2017 a od 2. januára do 28. februára 2018.

Tlačová správa. Kúpeľný dom SINA v Trenčianskych Tepliciach s novou fasádou
(Trenčianske Teplice, 17.05.2017)
Historická fasáda obľúbeného kúpeľného domu SINA v Trenčianskych Tepliciach dostala (staro)nový šat. Podarilo sa zachrániť aj viac ako 3.000 reliéfnych prvkov.

Tlačová správa. Akciu „Kúpele v regióne“ využilo opäť rekordné množstvo záujemcov
(Trenčianske Teplice, 07.03.2017)
Ako i po minulé roky, i tento rok akcia prilákala rekordný počet návštevníkov a otvorila brány kúpeľov ako stálym, tak aj novým klientom.

Tlačová správa. Obyvatelia regiónu v teplických kúpeľoch opäť so zľavou.
(Trenčianske Teplice, 28.11.2016)
Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. v spolupráci s Mestom Trenčianske Teplice a ďalšími samosprávami trenčianskeho regiónu už po piatykrát spúšťajú projekt „Kúpele v regióne“.

Tlačová správa. Bodku za Hudobným letom dala Slovenská filharmónia.
(Trenčianske Teplice, 09/2016)
Lákadlom pre kúpeľných hostí i návštevníkov mesta boli nielen zvučné mená domácich a zahraničných umelcov, ale aj dramaturgicky vyvážená ponuka podujatí.

Tlačová správa. Kúpele Trenčianske Teplice si budú vychovávať spolupracovníkov sami
(Trenčianske Teplice, 30.05.2016)
Kúpele Trenčianske Teplice v spolupráci so Strednou odbornou školou obchodu a služieb v Trenčíne podporujú užšie prepojenie stredoškolského vzdelávania s kariérnym zaradením.

Tlačová správa. Akcia "Kúpele v regióne" zvýšila atraktivitu Kúpeľov Trenčianske Teplice
(Trenčianske Teplice, 10.03.2016)
Záujem návštevníkov prekonal očakávania organizátorov a dosiahnuté výsledky akcie svedčia o tom, že kvalitné kúpeľné služby neostávajú bez pozitívnej odozvy v podobe zvýšeného záujmu verejnosti.

Tlačová správa. Jarné prázdniny v 9 okresoch Trenčianskeho kraja
(Trenčianske Teplice, 25.02.2016)
Kúpele Trenčianske Teplice ponechali počas jarných prázdnin špeciálnu mimosezónnu cenu na vstup do vonkajšieho bazéna Grand pre deti aj dospelých.

Zobraziť históriu tlačových správ 2009-2015 »


Rebríček transparentnosti INEKO

Kúpele Trenčianske Teplice získali v prieskume inštitútu INEKO druhé miesto v rebríčku transparentnosti.
Zobraziť viac informácií »
(19.12.2014)


Články

Ako zatočiť s osteoporózou
Mnohí z nás sa mylne nazdávajú, že osteoporóza je problém starších, čo, žiaľ, nie je pravda. Či strávite dôchodok v pohode alebo  o barlách, viete vo veľkej miere ovplyvniť už dnes.

 
Váš e-mail: 
Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingVšeobecná zdravotná poisťovňaLe Cheque DejeunerSodexo