Kto sme

Kúpele Trenčianske Teplice a.s. patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcej prírodnej sírnej termálnej vode a romantickej polohe kúpeľov.

Liečebná starostlivosť v kúpeľoch Trenčianske Teplice a.s. má dlhoročnú tradíciu (prvá písomná zmienka o kúpeľoch je z roku 1247) a je založená predovšetkým na využívaní prírodnej sírnej termálnej vody.

V súčasnosti sa okrem termálnej vody využíva široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie.

Kúpele sa špecializujú na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania, ale aj gynekologické a kožné ochorenia vrátanie psoriázy.

Čo sa u nás lieči - indikácie kúpeľnej liečby

Máte nárok na kúpeľnú liečbu. Viete o tom?

Prehľad najdôležitejších údajov za rok 2023.

Kúpele Trenčianske Teplice - najdôležitejšie údaje

Certifikáty

Na kvalite nám záleží

Certifikát EUROPESPA Certifikát EUROPESPA
Naše Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. sa v roku 2012 zaradili do elitného klubu najlepších európskych kúpeľov. Európska asociácia kúpeľov (EHV) im udelila prestížny certifikát kvality EuropeSpa med.
Certifikát dokazuje, že u nás nájdu naši klienti špičkovú kvalitu na úrovni Európy aj vďaka profesionálnym službám našich zamestnancov a strategickým krokom.
Zobraziť certifikát »
Certifikát TÜV SÜD Certifikát TÜV SÜD
Je synonymom pre bezpečnosť a istotu, spoľahlivosť a nestrannosť, ktoré vedú k dosiahnutiu tých najlepších riešení v oblastiach technológie, systémov i odborných znalostí. TÜV SÜD predstavuje spolu so symbolom modrého osemuholníka garanciu väčšej istoty a vyššej ekonomickej pridanej hodnoty po celom svete.
Zobraziť certifikát »
Certifikát ISO 9001 Certifikát ISO 9001
Záruka kvality pre našich klientov. Vďaka certifikátu ISO 9001 máme nastavené také riadiace a strategické postupy, ktorých účelom je trvalé zlepšovanie našej práce a zvyšovanie spokojnosti našich zákazníkov.
 

 

Trenčianske TepliceOOCR Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa