Podcast Zdravíčko

Navoďte si zdravíčko

Počúvajte podcast Kúpeľov Trenčianske Teplice

Zdravíčko je podcast Kúpeľov Trenčianske Teplice o kultúre tela i duše. Pravidelne prináša rozhovory so zaujímavými hosťami, lekármi, profesionálmi, ale aj umelcami, ktorí v rámci kúpeľných akcií zavítajú do Trenčianskych Teplíc.

Podcast Zdravíčko

Čo je podcast?

Podcast (čítajte „podkast“) je zvukový záznam veľmi podobný relácii v rádiu. Vďaka svojej všestrannosti sú podcasty vo svete veľmi obľúbené, denne ich počúvajú stovky miliónov ľudí. Venujú sa najrôznejším zaujímavým témam a ich výhodou je predovšetkým neobmedzená dostupnosť. Na rozdiel od rádia sú totiž uložené na internete, takže si ich môžete vypočuť kedykoľvek a kdekoľvek. Ideálne na svojom mobilnom telefóne. Čakajú vás hodiny skvelého počúvania bez námahy a zadarmo.

Ako počúvať podcasty?

Počúvať podcasty je jednoduché! Stačí, ak máte smartfón, tablet alebo počítač pripojený na internet a mobilnú aplikáciu určenú na počúvanie podcastov. Väčšina telefónov ju má automaticky nainštalovanú, do ostatných zariadení je aplikáciu možné jednoducho stiahnuť.

Prečítajte si návod, ako počúvať podcast Zdravíčko vo vašom telefóne.

Ak máte telefón alebo tablet od Apple

Výborne! Váš telefón je plne pripravený na počúvanie podcastov. iPhone alebo iPad má aplikáciu Podcasty, preto si nemusíte nič sťahovať

1. Kliknite na tlačidlo „ Apple Podcasts Apple Podcasts“. Automaticky sa vám otvorí podcast Zdravíčko v aplikáci Podcasty.
2. Stlačte tlačidlo “Odoberať”. Vždy, keď pribudne nový diel podcastu a vaše zariadenie bude pripojené k internetu, podcast sa vám automaticky stiahne zariadenia.
3. Hotovo. Môžete počúvať Zdravíčko!

Nenašli ste na svojom Apple zariadení aplikáciu Podcasty?
Kliknutím na tento odkaz sa vám otvorí App Store, kde si aplikáciu zadarmo stiahnete.

Ak máte telefón alebo tablet s operačným systémom Android
(napr. Samsung, Huawei, Xiaomi)

Pre počúvanie podcastu na telefóne so systémom Android si musíte najskôr stiahnuť vhodnú aplikáciu. Ak hľadáte bezplatnú možnosť, skúste aplikáciu Podcast Addict. Potom si stačí vybrať podcast, ktorý chcete odoberať a aplikácia sa postará o všetko ostatné.

Ako si stiahnúť aplikáciu?
1. Otvorte obchod Google Play
2. Vyhľadajte aplikáciu Podcast Addict
3. Stlačte tlačidlo Stiahnúť

Ako počúvať Zdravíčko?
1. Otvorte aplikáciu Podcast Addict kliknutím na jej ikonku.
2. Kliknutím na ”+” v pravom hornom rohu môžete do aplikácie pridať nový podcast.
3. Zadajte názov podcastu “Zdravíčko”.
4. Potvrďte odber podcastu “Zdravíčko od Kúpeľov Trenčianske Teplice” kliknutím na zelenú ikonku vpravo.
5. Po kliknutí na názov podcastu sa vám zobrazí zoznam epizód. Kliknite na ikonku pre stiahnutie epizódy, ktorú chcete počúvať a stiahne sa do vášho zariadenia.
6. Stlačte tlačidlo “Odoberať”. Vždy, keď pribudne nový diel podcastu a vaše zariadenie bude pripojené k internetu, podcast sa vám automaticky stiahne do zariadenia.
7. Hotovo. Môžete počúvať Zdravíčko!

Ak máte nainštalovanú aplikáciu na počúvanie podcastov, Zdravíčko môžete počúvať aj
kliknutím na Google Podcasts Google Podcasts.

 

 

Trenčianske TepliceOOCR Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa