Akcia „Kúpele v regióne“ prilákala tisíce návštevníkov

TLAČOVÁ SPRÁVA

TOP turistický produkt 2018 „Kúpele v regióne" prilákal tisíce návštevníkov

V Trenčianskych Tepliciach, 1. marec 2019

Siedmy ročník obľúbenej akcie spoločnosti Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. skončil aj tentoraz úspešne. Vďaka spolupráci s obcami a mestami trenčianskeho regiónu sa aj v zimnom období podarilo sprístupniť účinky jedinečnej liečivej vody rastúcemu počtu návštevníkom zo širokého okolia.

Úspešnosť obľúbeného produktu naviac v úvode roka 2019 ocenila aj porota Krajskej organizácie cestovného ruchu Trenčín región. Kúpele v regióne sa tak za uplynulý rok stali „TOP turistickým produktom“ trenčianskeho regiónu.

Od 1. decembra 2018 do 28. februára 2019 si výnimočné účinky vody v Kúpeľoch Trenčianske Teplice vychutnali obyvatelia z doteraz rekordného počtu 66 miest a obcí regiónu, a to za výrazne zvýhodnené ceny (50% zľavy na termálne bazény a 30% zľavy na vonkajší bazén Grand).

Aktuálne ukončený projekt dosiahol rekordnú návštevnosť (12.077, v porovnaní s minulým ročníkom o 171 viac).


„Teší nás neutíchajúci záujem verejnosti o Kúpele v regióne, jeden z našich TOP produktov zimného obdobia, ako aj fakt, že neunikli hľadáčiku odbornej komisie KOCR Trenčín región, ktorá ich poctila ocenením najlepšieho turistického produktu.

Napriek pomalšiemu rozbehu akcie, z roka na rok badať stúpajúci trend jej návštevnosti. Veríme, že tento pozitívny trend sa nám podarí udržať aj v budúcom zimnom období a služby našich Kúpeľov budeme môcť poskytnúť aj ďalším novým návštevníkom,“
uviedol Michal Vojtáš, generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice.

Rastúce nároky hostí primäli Kúpele k neustálemu zvyšovaniu komfortu poskytovaných služieb, o čom sa každoročne presviedča čoraz väčší počet návštevníkov. Za uplynulé roky sú zreteľné investície do rekonštrukcie kúpeľných hotelov, priestorov poskytovania procedúr či obnovy fasády budovy historického kaštieľa.

Kúpele Trenčianske Teplice patria medzi najstaršie a zároveň najnavštevovanejšie kúpele na Slovensku. Ich výnimočná poloha v bezprostrednom dotyku s prírodou a prítomnosť Kúpeľného parku, nedávno obohatenom o 60 nových drevín, znásobujú kúpeľný odpočinok a pozitívne vplývajú nielen na telo, ale aj dušu každého návštevníka.

 
Váš e-mail: 
Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingVšeobecná zdravotná poisťovňaLe Cheque DejeunerSodexo