Projekt „Kúpele v regióne“ úspešne napreduje aj v druhej dekáde

TLAČOVÁ SPRÁVA

Kúpele Trenčianske Teplice pomáhajú uzdravovať

Tradičný projekt „Kúpele v regióne“ úspešne napreduje aj vo svojej druhej dekáde.

V Trenčianskych Tepliciach, 01. marca 2024

Tradičný projekt „Kúpele v regióne“

Kúpele Trenčianske Teplice úspešne zavŕšili ďalší ročník obľúbeného zimného projektu určeného obyvateľom Trenčianskeho regiónu. Projekt „Kúpele v regióne" vo svojom už 11. ročníku umožnil obyvateľom Trenčianskeho kraja vychutnať si liečivé účinky miestnej termálnej vody, blahodarne pôsobiacej najmä na pohybový aparát za zvýhodnených cenových podmienok.

Obyvatelia partnerských miest a obcí Kúpeľov mali počas trvania akcie v období od 1.12.2023 do 29.2.2024 príležitosť využiť vstupy do bazénov s termálnou liečivou vodou za polovičné ceny.
Úspešne etablovaná akcia sa už roky teší rastúcej obľube, o čom svedčí každoročne sa zvyšujúci počet lokálnych partnerských samospráv zapojených v projekte.
Aktuálne ukončený ročník vďaka obyvateľom z už 95 miest a obcí dosiahol rekordnú návštevnosť pri počte viac ako 18.200 vstupov, teda o 5.200 viac ako v roku predchádzajúcom.
Vzhľadom na svoje hlavné poslanie - podporu zdravého životného štýlu, prevencie a starostlivosť o zdravie, obzvlášť v dnešnej náročnej dobe, plánujú Kúpele Trenčianske Teplice projekt „Kúpele v regióne“ aj naďalej aktívne rozvíjať.
Na zimný projekt v letných mesiacoch opätovne voľne nadviaže jeho letná verzia „Wellness v regióne", ktorej pilotný ročník bol úspešne zrealizovaný počas 01.07.- 31.08.2023 a ktorá aj v tomto roku prinesie obyvateľom partnerských samospráv možnosť využitia zľavnených vstupov do „WellMed“ centra - moderného wellnessu Kúpeľov.
Obyvatelia Trenčianskeho regiónu si tak budú môcť zdravý oddych v pravých tradičných Kúpeľoch Trenčianske Teplice dopriať za atraktívnych podmienok aj v roku 2024, a to ako počas letných, tak aj zimných mesiacov.

 

 

Trenčianske TepliceOOCR Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa