Projekt „Kúpele v regióne“ vstupuje do druhej dekády

TLAČOVÁ SPRÁVA

Projekt „Kúpele v regióne“ vstupuje do druhej dekády

V Trenčianskych Tepliciach, 17. október 2023

Termálny bazén Sina - Kúpele Trenčianske Teplice

Zimné obdobie sa v našom regióne už neodmysliteľne spája s projektom Kúpeľov Trenčianske Teplice „Kúpele v regióne“. Úspešne etablovaný projekt už 10 rokov spája obce nášho kraja a teší sa mimoriadnej obľube, o čom svedčí jeho každoročne sa zvyšujúca návštevnosť. Občania partnerských miest a obcí môžu využívať vstupy do termálnych liečivých bazénov Kúpeľov za zvýhodnené ceny.

Nadchádzajúci, už 11. ročník projektu sa uskutoční v štandardnom období od 01.12.2023 do 29.02.2024. Obyvatelia miest a obcí Trenčianskeho kraja budú mať opäť možnosť využiť vstupy do bazénov s liečivou termálnou vodou za polovičné ceny. Partnerské mestá a obce zapojené do projektu budú zverejnené na webovej stránke Kúpeľov www.kupele-teplice.sk.

Tento rok bol projekt naviac voľne rozšírený o jeho letnú verziu pod názvom „Wellness v regióne“ a keďže pilotný ročník sa nad očakávania vydaril, pravdepodobne prispel k založeniu novej tradície. Wellness – medicínske centrum (WellMed) v hoteli Slovakia so saunovým a bazénovým svetom na ploche 1.000 m2 bolo počas letných prázdninových mesiacov k dispozícii obyvateľom partnerských miest a obcí rovnako za polovičné ceny.

Projekt podpory zdravého životného štýlu súvisí s hlavnou úlohou Kúpeľov - pomáhať uzdravovať a z roka na rok sa stretá s čoraz väčším záujmom obyvateľov nášho regiónu.

Veríme, že ani nadchádzajúci ročník nebude výnimkou a účinky liečivej vody si dopraje množstvo spokojných návštevníkov Kúpeľov Trenčianske Teplice.

 

 

Trenčianske TepliceOOCR Trenčianske TepliceTrenčínSlovakia RingUrbánekNestléVšeobecná zdravotná poisťovňa